Masáže a regenerace

Objednávky: registrace na odkazu zde... https://relax-v-hnizde.fitsyst.com/#/registration

                     objednání na odkazu zde.. https://relax-v-hnizde.fitsyst.com/#/  

                     podrobný popis objednání v aktualitách!

Pečuje o Vás

Lukáš Pavlica - osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru fyzioterapeut, vydané MZVČR

Absolvent Zdravotně sociální fakulty, Ostravské Univerzity v Ostravě, obor fyzioterapeut.Po studiu několik let působil na rehabilitačních ambulancích a v soukromé sféře, během těchto let čerpal vědomosti především formou samostudia a navštěvováním odborných kurzů věnujících se oblasti aromaterapie, fytoterapie, reflexní terapie.

-Medical taping concept ( 2012- Lucie Krestová)

-Manuální lymfodrenáž ( 2015- Mgr.Helena Toušková)

-Viscerovrtebrální vztahy a jejich využití v klinické praxi (2016- Mgr.Petr Bitnar)

-Refresh Medical Taping Concept (2016- Lucie Krestová)

-Diagnostika a fyzioterapie kolenního kloubu (2017- Dr.Bartosz Rutowicz)

-Komplexní terapie trigger pointů a globální reciproční svalová inhibice (2017- Mgr. Petr Bitnar)

„Celý dosavadní život se snažím aktivně sportovat a tak mohu neustále zkoušet účinky fyzioterapie na svém těle a věnovat se hledání vhodných postupů při řešení každodenních potíží,
které číhají na naše tělo …“

V ceně masáže je zahrnuto:

V ceně všech masáží je samozřejmostí kvalitní masážní olej (směs rostlinných olejů – mandlový, z vlašských ořechů, shea olej, jojobový olej, olej z pšeničných klíčků, …). Základní masážní oleje si míchám sám a jejich složení se odvíjí od druhu masáže (relaxační, sportovní, kosmetické) a ročního období .

U aromamasáže si klient k základní směsi volí éterickou silici intuitivně sám, popřípadě volíme silici dle aktuálního problému – který chceme ovlivnit (migréna, bolesti kloubů, stres a zvýšené napětí, nespavost,…)

Samozřejmostí je pokrytímasérského lehátka čistou osuškou a použití deky a ručníku na zakrytí – vždy pro každého klienta nepoužité a čisté – žádná papírová prostěradla.

Pitný režim zajištěn.

K masáži si můžete donést svou vlastní oblíbenou hudbu na CD či USB.

Co vás tedy čeká…

Krátký pohovor o vašich obtížích, prodělaných operacích a úrazech = zjištění anamnézy pro správný výběr terapie a instruktáže co máte dělat.

Každá zdravotní masáž zahrnuje ošetření spoušťových bodů tlakem a jemné mobilizační techniky.

60 minut terapie zahrnuje: odložení oděvu,krátký pohovor, objednání!

 

  

podrobněji

Pohotovost

Od září 2017  je možné využít pohotovost, která slouží pro akutní případy.

vždy ve čtvrtek od 20.00-21.00 hod. Cena 1hod.  900,-Kč.

objednávky přes online rezervaci vice info v aktualitách!

 

rezervovat termín

Manuální lymfatická drenáž

50min 700Kč

80min 900Kč

170min 1600Kč

 

rezervovat termín

Terapie dle aktuálních problémů

Na zakládě diagnostiky a domluvy vybereme terapii vhodnou k eliminováni potíží.

Každá rehabilitační masáž je individuální,dle aktuálních potřeb klienta. Využívám kombinaci měkkých technik, relaxační, klasické a reflexní masáže, baňkování, zaměřuji se na odstranění spoušťových bodů.Součásti masáže je protažení plus mobilizace problémové části páteře.

Cena 50 minut: 700,- Kč

rezervovat termín

MTC (tejpování různých částí těla pružnými barevnými páskami)


Tyto barevné pásky se přikládají zejména na přetížené svaly, kdy působí na snižování jejich napětí a tím dochází ke snížení bolesti,otoku naopak se zlepšuje proudění lymfy, zvětšuje se pohyblivost v dané oblasti. Tejp lze použít na ošetření drobných úrazů v oblasti kotníku kolen,ramen, loktů. Nedochází k znehybnění daného segmentu,ale rozsah pohybu je zachován.
Vhodný při syndromu karpálního tunelu
                    tenisový loket
                    bolesti krční, hrudní, bederní páteře
                    artróza kyčlí
                    distorze kotník
                    artroskopie kolene                                                                         
                    potíže v oblasti pletence ramenního


S tímto produktem mohou pracovat pouze vyškolení terapeuti v konceptu MTC
Cena: 20minut 300Kč
         

rezervovat termín

Sportovní, klasická, regenerační masáž

Každá rehabilitační masáž je individuální,dle aktuálních potřeb klienta. Využívám kombinaci měkkých technik, relaxační, klasické a reflexní masáže, zaměřuji se na odstranění spoušťových bodů.Součásti masáže je protažení plus mobilizace problémové části páteře.

Masáž byla vždy vyhledávaná procedura, a v současné době její obliba ještě stoupá. Při současném životním stylu, který je chudý na pohyb dochází k častým poruchám pohybového aparátu tzv. „civilizační potíže“. Jejich příčinou je nedostatek pohybu, sedavé zaměstnání a jednostranná pohybová zátěž, ale i nedostatečná regenerace unaveného organismu. Ta je typická zvláště ve sportu, kdy především mladí sportovci, příliš zaujatí svým tréninkem a netrpěliví, podceňují přípravné a zotavné procesy. Přitom v poslední době je již dostatečně známo, regenerační aktivity ve sportu nabývají na významu, a to nejen díky vyrovnanosti současné sportovní špičky, kdy o úspěchu rozhodují často maličkosti, ale i díky pokrokům sportovní vědy, která jednoznačně dokazuje, že vrcholovým sportovcem nemůže být trvale ten, kdo si promyšleně nehledí svého těla a nenaučí se efektivně odpočívat.

Cena 50 minut: 700,- Kč
dalších 15 minut: 100,- Kč

rezervovat termín

Reflexní terapie

Reflexní terapie je jedna z nejúčinnějších metod alternativní medicíny.Na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla, a to cestou nervových propojení. Celý lidský organismus lze tedy ovlivňovat pomocí mačkání či hlazení různě velkých plošek, bodů umístěných na plosce nohy, prstech, nártech a okolí kotníků, ale i na dlaních, hřbetech a prstech rukou. Mačkáním nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně léčit příslušný orgán nebo část těla posilovat, pokud nedostatečně pracuje a potřebuje dodat energii, nebo naopak uklidnit, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti. Reflexní terapií lze výrazně ovlivnit činnost imunitního systému, lymfatického systému i látkové výměny. Její aplikace je vhodná nejen jako prevence, ale i jako léčba.

Cena 50minut : 700Kč,-

rezervovat termín

Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž užívající silicové oleje je terapie pro mysl i tělo a působí zejména na nervovou soustavu.Aktivuje imunitní systém  a trávení. Vysoce účinné silice pronikají během masáže kůži do těla a zároveň dochází k inhalaci.Účinek éterických olejů trvá ještě několik hodin po aplikaci.

 

  • S použitím silice růžové dřevo - harmonizující organismus,zklidňuje,zlepšuje náladu,vhodná při kožních problémech jako jsou suché ekzémy
  • S použitím silice pelargonie – tato intenzivní ,svěží,květinová vůně vyrovnává  náladu,odstraňuje nervozitu,utišuje bolest,stimuluje činnost jater
  • S použitím silice pomeranč – intenzivní ovocná vůně posiluje organizmus,snižuje krevní tlak,zlepšuje látkovou výměnu
  • S použitím silice levandule – tato květinová silice má blahodárné účinky proti bolestem hlavy,zmírňuje svalové napětí,regeneruje buňky pokožky,vhodná na všechny typy pleti
  • S použitím silice eukalyptus – kafrová,balzámová vůně má hojivé a povzbuzující účinky,pomáhá při zánětech nosních dutin.
  • S použitím silice grapefruit – osvěžující vůně působící proti únavě a depresím,výrazně napomáhá při odstranění celulitidy

Čas procedury: 80 minut  900,-Kč

rezervovat termín

Masáž bylinnými oleji

Dopřejte svému tělu luxusní péči bylin. Bylinné oleje podpoří účinek masáže.Používáme výhradně 100% přírodní oleje bez konzervantů.Po masáži doporučujeme oleje nechat působit co nejdéle pro lepší regeneraci organismu.K výběru nabízíme 3 bylinné oleje.

Masáž bylinnými oleji v délce 80 minut Cena 900 Kč

Masáž bylinnými oleji v délce 50 minut Cena 700 Kč

1. Masáž olejem z měsíčku lékařského

Tento olej má zklidňující, hojivé účinky a přispívá k regeneraci kůže.Má výrazný protizánětlivý účinek, zvláčňuje kůži a je velmi vhodný na jakékoliv jizvy kde značně snižuje jejich dobu hojení.

 

 

 

2. Masáž olejem z konopí

Olej obsahuje vysokou koncentraci esenciálních nenasycených mastných kyselin a vitámínů skupiny A,B,C,D a E .Tyto látky mají výrazné účinky antibakteriální,protizánětlivé a regenerační.Chrání kůži před vysoušením a praskáním.Navodí pocit uvolnění nejen těla ale i duše.Napomáhá k uvolnění přetíženého svalstva,snižuje bolestivost v oblasti kloubů.

 

 

 

3. Masáž olejem z třezalky tečkované

Velmi se osvědčil jako masážní prostředek zejména při problémech s páteří,bolestmi svalů a kloubů.Vynikající je její schopnost vyživovat meziobratlové ploténky.Třezalka má protizánětlivé a hojivé účinky.Urychluje hojení ran a popálenin.Působí antidepresivně.

Třezalkový olej je citlivý na světlo! Po aplikaci není vhodné pobývat na slunci a v soláriu

 

 

 

 

rezervovat termín

Relaxační balíčky

Objednávky: registrace na odkazu zde... https://relax-v-hnizde.fitsyst.com/#/registration

                     objednání na odkazu zde.. https://relax-v-hnizde.fitsyst.com/#/  

 

Balíček rozmarýnový

Složení: rozmarýnová koupel (pivoňka,levandule,kopřiva,šalvěj,řebříček,kostival,přeslička,olej z pupenu smetanky lékařské) a následující masáž zad a šíje s použitím silice rozmarýn. Délka koupele 60minut, délka masáže 50 minut.

Vhodné: svalové,kloubní potíže,po sportovním výkonu

Cena: v onlineregistraci

-

 

Balíček lymfatický

Složení: jalovcová koupel (chmel,jitrocel,majoránka,třezalka,kopřiva,řebříček,mandlový olej) a harmonizující masáž celého těla s použitím silice jalovec. Délka koupele 60minut,délka masáže 50minut

Vhodné: podpora lymfatického systému,zlepšuje látkovou výměnu,detoxikace organismu

Cena: v onlineregistraci

 

Balíček harmonizující

Složení: smyslná kleopatřina koupel lux krásně vyživí a navoní Vaší pleťs nejjemnější péči mléka,medu,mandlového oleje a vzácných silic ylang-ylang,pomeranč,levandule + aromaterapeutická masáž s využitím silice hořký pomeranč. Délka koupele 60minut,délka masáže 50minut.

Vhodné: nervozita,stres,napětí,svalová tuhost,bolesti hlavy

Cena: v onlineregistraci

 

 

rezervovat termín

rezervujte si termín masáže